Aby wybrać najbardziej odpowiedni materac zadzwoń do nas.
Sen jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Gdy dwie osoby śpią razem na jednym łóżku ważne jest, by obie odczuwały komfort i po nocy wstawały wypoczęte. Rozważając więc zakup nowego materaca należy zawsze brać pod uwagę, z czego jest wykonany. Pozwoli to zaspokoić indywidualne potrzeby każdej osoby. Odmienne bowiem wymagania będzie miała kobieta, inne mężczyzna.

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hoteloweNawet w przypadku, gdy para będzie miała taką samą wagę lub wzrost, będą mieli inne wymagania pod względem podparcia kręgosłupa. Odczuwalność miękkości lub twardości natomiast zawsze będzie tylko odczuciem subiektywnym. Najważniejsze jest, by decydując się na nowy materac, brać pod uwagę jego wykonanie i konstrukcję sprężyn. Dla osoby lżejszej pod względem wagi ciała zagrożeniem może się okazać nocne „staczanie się” do środka, gdy śpimy z osobą cięższą.

Materace pocket 7 stref pod tym względem zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru osób, które na nich śpią. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości sprężynom ze stali, które umieszczone są osobno w kieszonkach. Śpiące razem osoby nie przeszkadzają więc sobie wzajemnie, nawet, gdy któraś z nich obraca się. Materac kieszeniowy pozwala także na prawidłowe podparcie kręgosłupa każdej osoby.

Materace piankowe natomiast są odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia, co również ma swoją zaletę w tym, że przy dłuższym używaniu przez dwie osoby, materac nie zmieni swojego kształtu.

Rozważając zakup nowego materaca warto także pomyśleć nad zakupem materaca lateksowego, który zapewnia doskonałe ułożenie ciała dla obu osób, a także tłumi wszelkie ruchy. Sprawdza się także w przypadku, gdy śpią na nim osoby o różnej masie.

Zakup nowego materaca do domu na pewno nie jest rzeczą trudną. Wiedząc jakie mamy potrzeby, bardzo szybko wyeliminujemy te, które nie będą dla nas odpowiednie i wybierzemy taki, który spełni nasze wszelkie oczekiwania.

X